Komunikat:33

Komunikat nr 33

Postanowiłem uruchomić forum Słownika - by zapewnić większą interaktywność, by kiedyś ten adres stał się przystankiem nr 1 dla wielu uczących się japońskiego w Polsce. Nie, nadal nie zapraszam Was do współredagowania tej wiki - liczę na zrozumienie, tak jest lepiej dla wszystkich, kiedy sam się w tym babram :) Ale zapraszam do śledzenia forum - bo na nim już tylko będę wrzucał info o wszelkich nowościach na wiki, kończymy z raczej niezbyt wygodnymi komunikatami; również do dzielenia się uwagami na temat Słownika, do dyskusji o gramatyce japońskiej.

Aby zarejestrować się na forum, starczy standardowo podać swój mail i potwierdzić rejestrację. Potem można już pisać, co się chce. Disclaimer: oczywiście, forum jest przeze mnie moderowane i wszelkie niemerytoryczne pogaduchy, a tym bardziej naruszenia etykiety zostaną bez ostrzeżenia wysłane ... w przestrzeń kosmiczną, a sprawca zbanowany. Tutaj rozmawiajmy o języku japońskim. Ale i tak zapraszam :)[1]

Tym samym umierają śmiercią naturalną:


Przypisy:

  1. Wiem, że estetyka tego forum pozostawia jeszcze trochę do życzenia, popracuję nad szablonem. Dopiero co powstało, jest takie świeżo zdjęte z taśmy, więc ... proszę o cierpliwość co do szczegółów wyglądu. Ale działa, jest w pełni stabilne.
  2. Ale już napisanych wyrzucać nie będę, one pozostaną na zawsze w wiki i po tym linku można je odszukać.

Szukaj w całym Słowniku:

Ważne strony
Główna Katalog ogólny Indeksy Kategorie Definicje Forum Kanały RSS O autorze Kontakt