Komunikat:3

Komunikat nr 3

Po co są komunikaty?

Witam wszystkich Czytelników Słownika :)

Przez ostatnie kilka dni dokonałem wielu zmian na Słowniku, ponieważ tych zmian jest sporo, a nie chcę zaśmiecać głównej przestrzeni artykułów hasłowych, dlatego wypracowałem następującą strukturę, której się odtąd będę trzymał.

  • w głównej przestrzeni nazw będą wyłącznie artykuły hasłowe
  • w przestrzeni wiki znalazły się artykuły techniczne na temat administrowania projektem, praw autorskich, założeń metodycznych itp.
  • przestrzeń Kategoria indeksuje Słownik - tutaj tworzone są automatycznie indeksy (będzie ich stopniowo przybywać), za pomocą których można przeszukiwać hasła słownikowe
  • utworzyłem nową przestrzeń nazw: Definicja, w której będą zamieszczane definicje terminów, używanych w artykułach, rozwiązania skrótów itp.

Pozostałe przestrzenie nazw są czysto techniczne.

Zaś o wszelkich zmianach na Słowniku będę Was odtąd informował tego rodzaju komunikatami, więc jak kogoś interesują technikalia, to, jak rozwija się projekt, a nie tylko artykuły hasłowe, warto zasubskrybować również tę dyskusję za pomocą poniższego kanału RSS.

Subskrybuj komunikaty:

Subskrybuj komunikaty:

Subscribe in a reader

Ponieważ opanowałem posługiwanie się przestrzeniami nazw Mediawiki, od teraz w głównym kanale RSS i w social mediach reblogowane będą wyłącznie artykuły hasłowe. Komunikaty techniczne będą jeszcze też reblogowane na Twittera, gdzie można śledzić wpisy Słownika pod hashtagiem #japgramjiten. Natomiast wszelkie inne technikalia - definicje, indeksy itp. będą sobie tutaj pracowały w tle, ale nie będę nimi spamował Was w social mediach.

Szukaj w całym Słowniku:

Ważne strony
Główna Katalog ogólny Indeksy Kategorie Definicje Forum Kanały RSS O autorze Kontakt